O blogu

Cześć. Mam na imię Sławek rocznik 82, jestem mężem, ojcem 2 córek.
Od 2013 utrzymuję się z własnej 1 osobowej działalności gospodarczej, której  początki (2006) nie były kolorowe, ale o tym kiedyś napiszę na blogu.

Pomysł na tego bloga powstał już w 2013 po jednym z wielu szkoleń na których bywałem, ale niestety z braku czasu nigdy nie został wdrożony. Co jakiś czas jednak temat do mnie wracał jak bumerang więc postanowiłem wreszcie go uruchomić.

Najlepsze blogi to te pisane z pasji czego dowodem jest mój blog na temat pozycjonowania stron www.blog.gdaq.pl, który kiedyś był moim hobby, a teraz jest tym czym zajmuję się na co dzień.

Moją pasją jest też praca nad sobą w wielu dziedzinach. Głównie skupiam się na rzeczach, które pomagają mi w biznesie jak np. pozyskiwanie nowej wiedzy z dziedziny marketingu, motywowanie siebie, lepsze zarządzanie swoim kalendarzem, zmianą sposób myślenia… ale też sprawach z życia prywatnego jak oszczędzanie, wychowywanie dzieci…

Zaznaczam, że nie jestem coachem i nie uczę jak żyć 🙂

Zawsze wychodzę z założenia, że jeśli pojawia się jakiś „problem” w życiu to traktuję go jak projekt, który trzeba po prostu rozwiązać szukając wiedzy u osób mądrzejszych i testując to rozwiązanie na sobie 🙂

Na tym blogu będę opisywał konkretne rzeczy, które zastosowałem w swoim życiu i pozwoliły mi rozwiązać problemy z którymi być może i Ty się borykasz, a więc będziesz otrzymywał ode mnie gotowe rozwiązania. Każdy człowiek jest inny więc moje rozwiązania z pewnością nie sprawdzą się u każdego, ale u mnie TODZIALA.PL 🙂

Piszę też tego bloga, aby samemu motywować się jeszcze efektywniejszej pracy nad sobą i dać coś od siebie światu.

I jeszcze jeden powód. Blog o seo to rzecz ulotna, bo to branża w której cały czas są zmiany i wiem, że za kilka lat nie będziesz już tak wartościowy jak jest teraz. Na tym blogu chcę pozostawić po sobie wiedzę, która będzie wartościowa dla  przyszłych pokoleń.

 

Sławek Gdak
Jeśli potrzebujesz mojej pomocy, masz jakiekolwiek pytanie wypełnij poniższy formularz.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę GDAQ.PL Multimedia Sławomir Gdak. Zgoda może zostać anulowana w dowolnym momencie. Szczegółowe informacje dotyczące danych osobowych są umieszczone na stronie <a href="https://gdaq.pl/polityka-prywatnosci/" target="_blank">polityki prywatności</a>.